تاثیر هاست بر روی سئو سایت

 cropped-novin-seo.ir-motor.jpg
هاست میزبانی از نظر سئو و بهینه بودن سایت خیلی تاثیر میتونه داشته باشه و بر خلاف تفکر وبمستر ها که میگن چه ربطی داره باید بگم که ربط خیلی بزرگی داره .
میزبانی وبسایت شما، سرعت بالا آمدن سایت، پهنای باندی که در اختیار دارید، همیشه پاسخگو بودن سرور سایت جزء موارد مهمی در افزایش سئو و بهینه سازی سایت می باشند، زیرا اگر موتور جستجو بیاید و سرور سایت در دسترس نباشد، شما ضرر کرده اید.
هاست میزبانی که برای سایت انتخاب میکنید باید جوانب بسیاری رو بسنجید و سرسری انتخاب نکنید به طور مثال سایتی که شما دارین و روز به روز داره پیشرفت میکنه و هر روز بر تعداد بازدید کننده و تعداد آی پی سایت شما افزوده میشه به هیچ عنوان هاست اشتزاکی نمیتونه نیاز شما رو برآورده کنه و حتما مطمئن باشید که بعد یه مدت تاثیر مفتی خود رو میزاره .
هاست
سایتی که روزانه به طور میانگین ۵۰۰ بازدید کننده دارد و افزایش بازدید و افزایش رنک زیاد مهم و تاثیر گذار نیست اشتراکی بودن هاست نمیتواند مشکلی برای سایت ایجاد کند اما سایتی که هر روز تعداد زیادی محتوا اختصاصی تولید میکنند و در موتورهای جستجو ذخیره می شود و از نظر سئو و بهینه سازی بسیار کار می شود و روز به روز بر تعداد بازدید کننده سایت افزوده می شود حتما باید هاست به صورت اختصاصی تهیه شود تا در دراز مدت دچار مشکل و دردسر نشود .
همسایه بد، مورد بسیار مهم دیگری در سئو است که باید به آن توجه کنید. در سرورهای اشتراکی همه جور سایت روی یک سرور وجود دارد. آیا می پذیرید که سایت شما همسایه یک سایت غیراخلاقی باشد؟
به طور مثال اگر شما از هاست اشتراکی استفاده میکنید که آی پی سرور توسط موتور جستجو بن شده (بلوک شده) مطمئن باشید تاثیر مفنی روی سایت شما خواهد گذاشت و امکان پیشرفت سایت به هیچ وجه وجود ندارد و یا سروری که ارائه دهنده به سایت های غیر مجاز می باشد و به طور میانیگن هر ماه فیلتر می شود و دومین جدید ثبت می شود با شمایی که سعی و تلاش دارید تا محتوایی مناسب و خوب تولید کنید و باعث افزایش سایتتون شوید تاثیر مفنی خواهد گذاشت .

مواردی که باید رعایت کنید :

هاستینگ معتبر و خوب

۱. در انتخاب هاستینگ حتما تحقیق کنید و تمامی جوانب رو بررسی کنید .
۲. اگر سایت پر بازدیدی دارید سعی کنید از هاست اشتراکی استفاده نکنید .
۳. در صورت امکان از آی پی اختصاصی استفاده کنید .
۴. از سروری هاست تهیه کنید که به هیچ وجه قطعی نداشته باشد .
۵. از هاست های رایگان دوری کنید .

 

 

سرعت لود سرور بسیار مهم است :

سرعت لود سرور بسیار مهم است، دو نوع سرعت لود داریم، سرعت ارتباط با سرور، و نوع دوم سرعت لود قالب که با سبک بودن قالب و فشرده بودن استایل‌ها و کدها سرعت افزایش می‌یابد. ولی سرعت سرور برقراری اینترنت شما با سرور هم مهم است، اگر از هاستینگ با کیفیت استفاده می‌کنید مطمئن باشید سرعت لود بالایی خواهید داشت. سال ۲۰۱۱ در وبلاگ اصلی گوگل تاثیر سرعت لود بر سئو توسط گوگل تایید گردید. و در حال حاضر در حال اجرا شدن هست.

از کجا با هاستینگ‌های باکیفیت پیدا کنم؟

شرکت پرداز آی تی با بررسی های همه جانبه یکی از بهترین ارائه کنندگان هاستینگ میباشد. که نه تنها از نظر سرعت لود سایت شما ، اپتاییم همیشگی و صحبت های گفته شده در مورد یک هاستینگ خوب را داراست بلکه از نظر امنیت و پشتیبانی بسیار قوی و ایده آل می باشد.
کیفیت بسیار بالا حتی در هاست های اشتراکی این شرکت یکی از مشخصه های بارز آن است زیرا با داشتن سرور های اختصاصی در داخل و خارج کشور توانسته به تمامی نیاز های کاربران خود پاسخ مناسبی دهد.
این شرکت دارای گواهینامه SSL و همچنین دارای نماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن می باشد.

www.pardazit.net

دارای گواهینامه ISO گارانتی بازگست وجه دارای گواهینامه امنیتی SSL دارای نماد الکترونیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *